Sık Sorulan Sorular

Sportif hedefiniz ve fiziksel özellikleriniz doğrultusunda dijital formatta size özel hazırlanan programlar dahilinde çalışarak, eğitim boyunca İsacan Akhan‘dan WhatsApp Messenger yoluyla birebir danışmanlık hizmeti alacaksınız. Eğitmeninize dilediğiniz zaman, beslenme ve egzersize dair aklınıza takılan her şeyi sorabileceksiniz. Örnek program taslağını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

 

Öncelikle uzaktan eğitim paketlerinden kendinize uygun olanı belirlemelisiniz. Karar veremezseniz paket belirleme konusunda isacanakhan@gmail.com adresinden destek alabilirsiniz. Seçtiğiniz paketin ödemesini yaptıktan sonra e-posta adresinize gönderilen analiz testini detaylı şekilde yanıtlamalısınız. Vereceğiniz cevaplar ve göndereceğiniz fotoğraflar (mevcut fiziksel durumunuz) doğrultusunda programlarınız 1-3 iş günü içinde hazırlandıktan sonra e-posta adresinize gönderilecektir. Programlar hakkında aklınıza takılanları e-posta veya telefon yoluyla danışabileceksiniz. Ayrıca haftalık olarak belirli periyotlarla üyelere özel çeşitli makaleler, diyete uygun yemek ve tatlı tarifleri, egzersiz ve motivasyon videoları paylaşılacaktır.

Daha önce spor geçmişiniz yoksa, gittiğiniz spor salonundaki antrenörlerden beklediğiniz ilgiyi göremiyorsanız uzaktan eğitim tam size göre. Profesyonel destek ve devamlı iletişim halinde olarak uygulanan uzaktan eğitim sisteminde programlar sportif hedefiniz, sosyal yaşantınız, sağlık durumunuz, fiziksel özellikleriniz dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Uzaktan eğitimde tüm programlar ‘’kişiye özel’’ hazırlandığı için gelişim olmaması söz konusu değildir. Fakat bu bölümde ‘’kişinin beklentisi nedir?’’ sorusu sorulmalıdır. Gerçekçi hedefler koyarak, kademe kademe gelişim sağlanacağı bilinirse her geçen ay daha fazla motivasyon kazanılacaktır. Bu da pes etmeden, istikrarlı şekilde devam etmek demektir. Bunların dışında ‘’genetik faktör’’ gerçeği vardır. Genetik faktör diğer branşlara nazaran bu spor branşında çok daha önemli bir yere sahiptir. Daha önce hiç spor geçmişi olmayan biriyle, uzun seneler spor geçmişi olan birinin gelişim hızı bir olmayacaktır. Sabırla, istikrarla, azimle ‘’size özel’’ hazırlanan programları eksiksiz uyguladığınız takdirde eninde sonunda gelişim olacaktır!

Herhangi bir rahatsızlığınız varsa öncelikli olarak doktor kontrolüne başvurmanız önerilmektedir. Yapılacak testler sonunda ancak ‘’doktor izin onayı’’ ile çalışılmaktadır. Doktor izin onayı olmadığı takdirde ödemeniz geri iade edilecek ve program hazırlanmayacaktır.

Egzersiz programlarınız ödeme işleminden sonra e-posta adresinize gönderilen ‘’PAR-Q Test’’ sorularına vereceğiniz detaylı yanıtlar doğrultusunda hazırlanmaktadır. Önden,yandan ve arkadan çekip göndereceğiniz güncel form görselleriniz doğrultusunda postür analizi yapılacaktır. Bu analiz sonrasında herhangi bir postür sorunu saptanırsa (kamburluk, bel çukurluğu, dizlerde çarpıklık, omuz düşüklüğü gibi…) öncelikli olarak düzeltici egzersiz planı yapılacaktır. Bununla beraber sportif hedefiniz dikkate alınarak (kas kazanımı, yağ yakımı gibi…) kapsamlı bir program hazırlanmaktadır. Hareketleri doğru teknikle yapabilmeniz için ‘’video destekli’’ içerikler olacaktır.

Beslenme programlarınız ödeme işleminden sonra e-posta adresinize gönderilen ‘’PAR-Q Test’’ sorularına vereceğiniz detaylı yanıtlar doğrultusunda hazırlanmaktadır. Sportif hedefiniz dikkate alınarak ‘’size özel’’ makro ve kalori hesapları (protein, karbonhidrat, yağ oranları) yapılan gıdaları gün içerisinde kaç öğün tüketeceğiniz planlanmaktadır. Gıdalar bütçenize, zevkinize, sağlık durumunuza (alerjiniz olan gıdalar listeye eklenmeyecektir.) göre seçilmektedir. Her öğün için alternatif seçimler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra detaylı içeriğe sahip dikkat edilmesi gerekenler listesi mevcuttur.

Tüm programlar ‘’kişiye özel’’ hazırlandığı için vejeteryan ve vegan kişilere de özel program hazırlanmaktadır. Program hazırlanıp gönderildikten sonra değiştirilmesi istenilen yerlerde değişiklik yapılacaktır.

Gün içerisinde 12:00 – 20:00 saatleri arasında arayarak uzaktan eğitim programlarınız hakkında aklınıza takılanları danışabilirsiniz. Telefonda danışmanlık süresi 3 dakika ile sınırlıdır.

7/24 sınırsız e-posta ve WhatsApp hizmeti ile daha bilinçli çalışabilirsiniz. Programlarınız hakkında aklınıza takılanları danışarak sıfır hata ve bilinçli çalışma prensibi ile gelişim imkanına sahip olacaksınız.

Havale/EFT ve tüm kredi kartları ile ödeme yapılabiliyor. Yurt dışından ödeme yapacak kişiler Kripto, Western Union veya MoneyGram ile ödeme yapabilirler.

İsacan AKHAN Garanti Bankası Iban:
TR11 0006 2001 2280 0006 2971 52

Tron(TRC20) ağı ile USDT yatırmak için:
TWxodaEpQmujQUPCa3V8HwMud5KGjXxg3r

Lise ve üniversite öğrencilerine %10 İNDİRİM imkanı mevcuttur. Öğrencilerin bu indirimden yararlanabilmesi için isacanakhan@gmail.com adresine ‘’Transkript’’ sayfasının ‘’Ad-Soyad’’ bölümü görünecek şekilde ekran görüntüsünü paylaşmaları gerekmektedir. Sonrasında gönderilecek olan ‘’Hediye Çeki’’ kupon kodu mesajı ile alışverişin ödeme noktasında indirimden yararlanılabilir.