Egzersiz Programları Nasıl Hazırlanıyor?

Egzersiz Programları Nasıl Hazırlanıyor?

Sizin için en uygun ve verimli eğitim programını sunabilmek adına, belirlemiş olduğunuz eğitim paketine kaydınızı tamamlamanızın ardından, kişisel sağlık durumunuzu, fitness seviyenizi ve egzersiz alışkanlıklarınızı değerlendirmek üzere kapsamlı bir “sağlık ve fitness anketi” sizlere iletilecektir. Bu anket, İsacan Akhan tarafından kişisel verilerinizin gizliliğine özen gösterilerek titizlikle incelenecek ve cevaplarınızın ayrıntıları, programınızın her yönüyle size özgü olmasını sağlayacak şekilde değerlendirilecektir.

Bu kişiselleştirme süreci, mevcut sağlık durumunuz, fiziksel yetenekleriniz, yaşam tarzınız ve hedefleriniz gibi kritik faktörlerin tüm yönleriyle ele alınmasını içerir. Böylece, İsacan Akhan tarafından hazırlanacak olan programınız, sadece sizi değil, aynı zamanda bireysel ihtiyaç ve beklentilerinizi de tam olarak yansıtacaktır.

Egzersiz hareketlerinin her birini doğru ve güvenli bir şekilde uygulayabilmeniz için, her egzersiz tekniklerini gösteren “video destekli” içeriklere erişim sağlayacaksınız. Bu videolar, İsacan Akhan’ın uzman gözetiminde, adım adım ve kolay anlaşılır tarzda hazırlanmıştır. Eğitim videoları, hem hareketin doğru formunu öğretmek hem de egzersizler sırasında olası sakatlıkları önlemek için tasarlanmıştır. Böylece, her egzersiz seansınızda güven içinde, en iyi sonuçları almanız için gereken bilgi ve destek sağlanmış olur.

Bu özel ve entegre yaklaşım sayesinde, egzersiz programınız sadece etkili ve kişiselleştirilmiş olmakla kalmayacak, aynı zamanda sürekli gelişim ve iyileşme yolculuğunuzda size ilham ve motivasyon kaynağı da olacaktır.