Eğitim Paketleri

Tüm 5 sonuçları gösteriliyor

8 Haftalık Fitness ve Beslenme Eğitim Paketi

Sportif hedefiniz ve fiziksel özellikleriniz doğrultusunda hazırlanan iki kademeli programdan oluşmaktadır. 4 haftalık periyotlar halinde gelişim değerlendirmesi yapılarak toplamda iki kere (2 x 4 hafta) beslenme ve egzersiz programlarınız güncellenmektedir.

12 Haftalık Fitness ve Beslenme Eğitim Paketi

Sportif hedefiniz ve fiziksel özellikleriniz doğrultusunda hazırlanan üç kademeli programdan oluşmaktadır. 4 haftalık periyotlar halinde gelişim değerlendirmesi yapılarak toplamda üç kere (3 x 4 hafta) beslenme ve egzersiz programlarınız güncellenmektedir.

24 Haftalık Fitness ve Beslenme Eğitim Paketi

Sportif hedefiniz ve fiziksel özellikleriniz doğrultusunda hazırlanan altı kademeli programdan oluşmaktadır. 4 haftalık periyotlar halinde gelişim değerlendirmesi yapılarak toplamda altı kere (6 x 4 hafta) beslenme ve egzersiz programlarınız güncellenmektedir.

uzaktan-egitim-karin-kasi
İndirimde

Karın Kası Paketi

Zorluk derecesine göre (kolay seviye, orta seviye, zor seviye) 50 adet en etkili karın kası egzersizlerinin bulunduğu pakettir. (Resimli ve açıklamalı)

Kişiye Özel Beslenme Programı

Sportif hedefiniz (kilo almak, yağ yakımı sağlamak gibi…), bütçeniz ve sağlık durumunuz (obezite, alerji, diyabet, kolestrol değerleri gibi…) doğrultusunda size özel hazırlanan detaylı beslenme programıdır.